Jak získat kvalitního finančního poradce

5. dubna 2012 v 9:40 |  Rady
Česká televize a redakce iDnes.cz provedla test finančních poradců. Výsledky jsou sice zajímavé, ale nelze se jimi zcela řídit, vždy záleží na konkrétním finančním poradci, zda Vám poskytne kvalitní služby dle vašich představ. Jednu zajímavou záležitost však tento test napověděl.

Jelikož klienti sami finanční poradce telefonicky či emailem kontaktují spíše výjimečně. Každý telefonát je brán jako potenciální test kvality služeb. Pro takový případ má firma připravené kontakty na nejspolehlivější poradce. Kdo zná realitu poradenských firem, ten ví, že centrálou zprostředkované doporučení a náhodný tip mohou poskytnout diametrálně odlišné výsledky.
Je totiž vysoce pravděpodobné, že centrála vždy doporučí kvalitního poradce. Navíc v tomto oboru není zrovna běžné, že by skutečný klient volal na centrálu se žádostí o doporučení poradce. Většina firem tak hned tuší "čertovinu" a doporučovaného poradce proto předem upozorní, že může jít o novináře.
A tím se dostáváme k možnosti, jak získat služby kvalitního finančního poradce. Pokud kontaktujete finančního poradce na telefonu nebo emailu uvedeném na webových stránkách, budete mít (téměř) jistotu, že váš finanční poradce bude patřit ke špičce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama